Informacjaturystyczna
PatyczakiNordic Walking
KorsarzRestauracja
CampingRudnik

 

Camping nr 134*** -  ZIELONA SZKOŁA NAD JEZIOREM RUDNICKIM

 

PROMOCJA! 30% rabatu na pobyty dla grup szkolnych i zorganizowanych w domkach letniskowych we wrześniu!

 

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą „Zielonej Szkoły nad Jeziorem Rudnickim”. Proponujemy atrakcyjną bazę noclegową położoną w domkach letniskowych w lesie nad Jeziorem Rudnickim z bezpośrednim dostępem do plaży.  Cicha i spokojna okolica, w otoczeniu natury to miejsce idealne do nauki, zabawy
i integracji na świeżym powietrzu dla grup szkolnych i zorganizowanych. Zielona Szkoła (szczególnie w czasie pandemii) to chętnie wybierana forma wycieczki klasowej, która zapewnia uczniom ciekawe zajęcia, ale jest także dobrym pomysłem na spędzenie czasu wolnego.

 

Camping zajmuje kilkunastohektarowy obszar położony w lesie nad Jeziorem Rudnickim Wielkim, z bezpośrednim dostępem do plaży,  z wypożyczalnią sprzętu pływającego (kajaki, łodzie wiosłowe, rowery wodne).  Do dyspozycji naszych Gości oddajemy dużo wolnej przestrzeni, dzięki temu, że nasze domki leżą w znacznej odległości od siebie, gwarantuje to nieskrępowany i bezpieczny wypoczynek.

 

Camping oferuje dwa rodzaje domków: 6 - osobowe Mikołajki (8 sztuk) oraz 4 – osobowe EURO (23 sztuki) na łącznie 132 gości. Przy plaży działa restauracja, gdzie jest możliwość zamawiania codziennie świeżo przygotowywanych posiłków (śniadań, obiadów i kolacji). 

 

W przeciwieństwie do dużych domów wczasowych czy hoteli, na naszym Campingu istnieją bardzo dobre warunki wypoczynku z zachowaniem zasad bezpieczeństwa. Nasz obiekt spełnił wymogi i wytyczne Polskiej Organizacji Turystycznej i tym samym otrzymaliśmy certyfikat "Obiekt Bezpieczny Higienicznie".

 

 

Grupy szkolne i zorganizowane zapraszamy serdecznie do kontaktu oraz składania zapytań.

 

Atrakcje dodatkowe na terenie ośrodka:

       

·         możliwość przygotowania ogniska, grille,

·        wypożyczalnia rowerów, sprzetu wodnego i leżaków,

·         boisko do piłki siatkowej, stoły do ping-ponga, stoły do gry w szachy i warcaby,

·         możliwość wykorzystania świetlicy na zajęcia grupowe i wspólne posiłki,

·         w lesie otaczającym ośrodek wiele tras rowerowych, spacerowych, biegowych.

 

Rezerwacja:

Rezerwacja telefoniczna: tel. kom. 727-797-383, kom. 665 93 19 19

Po dokonaniu rezerwacji należy uiścić zaliczkę w wysokości 30% ceny całego pobytu przelewem na nr konta: 67 1020 5040 0000 6902 0116 4748.

 

GRUPY SZKOLNE1 I ZORGANIZOWANE2

ILOŚĆ DÓB

DOMEK MIKOŁAJKI nr 1

DOMEK MIKOŁAJKI NR 2 - 8

1-3 doby

250,00 zł

240,00 zł

4 doby i powyżej

240,00 zł

230,00 zł

 

ILOŚĆ DÓB
 

DOMEK EURO

1-3 doby

230,00 zł

4 doby i powyżej

220,00 zł

1.      Grupa szkolna - minimum 4 osoby wraz z nauczycielem (opiekunem) – zielone szkoły, biwaki, wycieczki. Cennik nie obowiązuje w miesiącu lipcu i sierpniu.

2.      Grupa zorganizowana – minimum 4 osoby przebywające na campingu na koszt firmy, stowarzyszenia, fundacji, imprezy integracyjne, wycieczki oraz zakwaterowanie pracowników.

Ce
nnik obowiązuje od 1 stycznia 2024 roku.