Informacjaturystyczna
PatyczakiNordic Walking
KorsarzRestauracja
CampingRudnik

Wszystkie wymienione formy aktywności fizycznej prowadzone są przez wykwalifikowanych instruktorów.

REGULAMIN ZAJĘĆ FITNESS

1. Warunkiem uczestnictwa w zajęciach fitness jest akceptacja wszystkich punktów poniższego regulaminu.
2. Zajęcia odbywają się według ustalonego grafiku.
3. Uczestnik ćwiczy na własną odpowiedzialność.
4. Instruktor prowadzący zajęcia nie ponosi odpowiedzialności  za powstałe podczas treningów ewentualne urazy ćwiczącego.
5. Przed przystąpieniem do udziału w zajęciach należy każdorazowo poinformować instruktora o ewentualnej niedyspozycji zdrowotnej. Jeśli uczestnik ma wątpliwości czy jego stan zdrowia pozwala na uczestnictwo w zajęciach powinien skonsultować się z lekarzem.
6. Wszystkie objawy złego samopoczucia , które powstały podczas zajęć należy niezwłocznie zgłaszać instruktorowi.
7. W trosce o Państwa bezpieczeństwo wymagamy: punktualnego przyjścia na zajęcia grupowe, uczestnictwa w  zajęciach w odpowiednim stroju, rezygnacji z żucia gumy, zdjęcia biżuterii.
8. Zabrania się uczestnictwa w ćwiczeniach po spożyciu jakiejkolwiek dawki alkoholu lub innych środków odurzających oraz w przypadku złego samopoczucia.
9. Uczestnicy zajęć zobowiązani są do używania sprzętu zgodnie z jego przeznaczeniem.
10. Instruktor nie ponosi odpowiedzialności za wypadki będące wynikiem niezastosowania się do danego Regulaminu.

 

Zbuduj formę na lato wspólnie z Moriw

Proponujemy zajęcia  rekreacyjno-sportowe w Rudniku.   Małe grupy , kameralne warunki, profesjonalny instruktarz , miła i przyjazna atmosfera na zajęciach – to nasze  atuty. Chcesz poprawić jakość życia, zyskać zdrowe i sprawne ciało, przyjdź spróbuj, proponujemy następujące  formy zajęć:

NORDIC WALKING FITNESS (bezpłatnie)
Trening ogólnorozwojowy, poprawiamy stabilizację i naturalnie rzeźbimy sylwetkę. Wszystko to         w naturalnych warunkach na świeżym powietrzu w połączeniu z energicznym marszem nordic walking.

NORDIC WALKING RELAX (bezpłatnie)
Zajęcia o niskiej intensywności, z naciskiem na zaangażowanie jak najwięcej mięśni ciała oraz na doskonalenie techniki. Zajęcia przeznaczone dla osób chcących spokojnie maszerować, po chorobach i rehabilitacji oraz szybko męczących się. Podczas tych zajęć również uczymy  techniki marszu.

STEP & PUMPFORMY WZMACNIAJĄCE
Połączenie aerobowych ćwiczeń na platformie z treningiem siłowym. Uczestnicy mogą dostosować obciążenie do własnych możliwości. Ćwiczenia są tak dobrane, aby w trakcie zajęć wzmocnić wszystkie podstawowe grupy mięśniowe. Jest to trening kompleksowy, ogólnorozwojowy. Dzięki takiemu systemowi ćwiczeń spalamy tłuszcz, wysmuklamy i ujędrniamy sylwetkę .

FIT BALL
Na piłce możemy się turlać, siedzieć i podskakiwać. Przekonaj się jaką frajdę dają ćwiczenia z piłkami. Ćwicząc poprawiamy sylwetkę, zyskujemy kondycję. Ta forma ruchu jest przeznaczona dla każdego.  Można zrzucić wagę, wzmocnić i rozciągnąć mięśnie i zadbać o kręgosłup.

STEP
Zajęcia cardio z użyciem specjalnej regulowanej platformy- stepu, który służy nam do poprawy  kondycji. Trening bez skomplikowanej choreografii urozmaicony ćwiczeniami kształtującymi z wykorzystaniem ciężarków i piłek.  Zajęcia poprawiające wydolność, ciągła praca całego ciała sprawia, iż spalamy dużo kalorii oraz naszą tkankę tłuszczową. Zajęcia dla wszystkich lubiących dynamiczne formy aktywności.

FIT SHAPE
Zajęcia ogólnorozwojowe podczas których wykorzystuje się zarówno piłki jak i hantle.  Wykonuje się ćwiczenia bez przyborów w pozycjach wysokiej i niskiej, działające na wszystkie grupy mięśniowe. Oprócz redukcji tkanki tłuszczowej, zajęcia te mają na celu poprawę siły mięśniowej i wytrzymałości organizmu.
                                                                                            
SENIOR FIT
Zajęcia obejmują ćwiczenia nieco wolniejsze, niż typowe, za to bardziej precyzyjne i bezpieczne. Spokojne ćwiczenia przy muzyce, o małej intensywności; przeznaczone głównie dla osób, które pragną usprawnić kręgosłup, ruchomość stawów oraz poprawić kondycję całego organizmu.

Cennik:
Jednorazowy wstęp na zajęcia to koszt 7 zł. Karnet 10 wejść to koszt 60 zł.
Zajęcia nordic walking są bezpłatne. Pozostałe według cennika.