Informacjaturystyczna
PatyczakiNordic Walking
KorsarzRestauracja
CampingRudnik

Wykorzystaj bon turystyczny - zaplanuj wymarzony czas z dziećmi w Grudziądzu!

Zapraszamy do Grudziądza – miejsca, które oferuje Tobie i Twoim bliskim więcej niż możesz się spodziewać! Miejski Ośrodek Rekreacji i Wypoczynku jest podmiotem prowadzącym usługi hotelarskie na terenie Grudziądza, który uprawniony jest do akceptacji bonów turystycznych w prowadzonych przez siebie ośrodkach wypoczynkowych i obiektach noclegowych.

czytaj więcej

Rajd rowerowy MORiW do Radzynia Chełmińskiego w dniu 9.08.2020

Drodzy rowerzyści, zapraszamy Was na kolejny rajd rowerowy, tym razem do Radzynia Chełmińskiego. Uruchomiliśmy już zapisy!

czytaj więcej

Spływ kajakowy Wisłą z Grudziądza do Korzeniewa 2020

Zapraszamy do uczestnictwa w spływie kajakowym Wisłą, który odbędzie się 2 sierpnia 2020 roku (niedziela). Spływ kajakowy w tym roku zaplanowaliśmy na odcinku Grudziądz – Korzeniewo, czyli przepłyniemy około 30 km.

czytaj więcej

Rajd rowerowy MORiW do Nowego nad Wisłą 5 lipca 2020

Drodzy rowerzyści, zapraszamy Was na kolejny rajd rowerowy, tym razem do Nowego nad Wisłą. Uruchomiliśmy już zapisy! Pamiętajcie o obowiązującym limicie miejsc oraz obostrzeniach związanych z COVID-19!

czytaj więcej

Zaprasza od 15 czerwca na strzeżone kąpielisko na Plaży Miejskiej w Rudniku.

Miejski Ośrodek Rekreacji i Wypoczynku zaprasza od 15 czerwca na strzeżone kąpielisko na Plaży Miejskiej w Rudniku. Ratownicy dyżurować będą codziennie od 9.00 do 20.00. Plaża funkcjonować będzie zgodnie z wytycznymi związanymi epidemią SARS-CoV-2.

czytaj więcej

100. rajd rowerowy MORiW 14 czerwca 2020

Kochani Przyjaciele Rowerzyści! Z wielką przyjemnością i radością informujemy, że 14 czerwca 2020 r. w ramach Dni Grudziądza organizujemy 100. Rajd Rowerowy „ Do św. Bartłomieja w Wabczu”, który będzie niezwykły i symboliczny przynajmniej z dwóch powodów.

czytaj więcej

Camping nr 134*** - bezpieczne wakacje 2020

Ostatnie miesiące zmieniły wiele aspektów naszego życia. Jednym z nich jest także wypoczynek. Wszystkim, którzy chcą odpocząć bezpiecznie, proponujemy nasze komfortowe domki campingowe, rozrzucone w lesie nad Jeziorem Rudnickim, kilka kilometrów od centrum Grudziądza.

czytaj więcej

Komunikat dot. obiektów i usług MORiW od 4 maja 2020

W związku z odmrażaniem gospodarki i niektórych dziedzin życia społecznego, zgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 2 maja 2020 r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii od dnia 4 maja uruchamiane są usługi i obiekty Miejskiego Ośrodka Rekreacji i Wypoczynku w Grudziądzu.

czytaj więcej

UWAGA!!! ODWOŁANE IMPREZY!!!

Zgodnie z decyzją Prezydenta Grudziądza i rekomendacjami Ministerstwa Sportu informujemy, iż odwołane zostają najbliższe imprezy rekreacyjne i sportowe zaplanowane przez MORiW:

czytaj więcej

"Wyspy rozsiane po świecie. Czy sa rajem na Ziemi?" Klub Podróżników z D. Chylińską

Serdecznie zapraszamy na Klub Podrózników z Dorotą Chylińską 21 lutego o godz. 18.00 w Marinie Grudziądz.

czytaj więcej