Informacjaturystyczna
PatyczakiNordic Walking
KorsarzRestauracja
CampingRudnik

Losowanie drużyn do Grudziądzkiej Ligi Halowej w ramach GBO

W środę 23.12. o godzinie 19:30 odbyło się losowanie 14 drużyn, spośród 21 zgłoszonych zespołów.

czytaj więcej

Ruszyły zapisy do Grudziądzkiej Ligi Halowej

Zgłoszenia do Grudziądzkiej Ligi Halowej 2021 w ramach zadania miękkiego z GBO!

czytaj więcej

Planowana wycinka obumarłych drzew w Parku Miejskim

Miejski Ośrodek Rekreacji i Wypoczynku informuje, iż planowana jest wycinka 10 drzew w Parku Miejskim. Powodem ich usunięcia jest zły stan fitosanitarny.

czytaj więcej

Rewitalizacja zieleni w Parku Miejskim

Od maja do końca września br. w Parku Miejskim w Grudziądzu Miejski Ośrodek Rekreacji i Wypoczynku realizował prace związane z projektem pn.„ Rewitalizacja zieleni w obiektach zabytkowych poprzez zmianę sposobu zagospodarowania zabytku, tj. Parku Miejskiego w Grudziądzu między ulicami Hallera, Cegielnianą i Aleją Wigury”

czytaj więcej

Podsumowanie sezonu wakacyjnego przez MORiW na Campingu Rudnik nr 134

Miejski Ośrodek Rekreacji i Wypoczynku podsumował letni sezon na Campingu nr 134 nad Jeziorem Rudnickim. Ostatnie miesiące zmieniły wiele aspektów naszego życia. Jednym z nich jest także wypoczynek. Pomimo pandemii koronowirusa, nałożonych restrykcji i ograniczeń patrząc na statystyki sprzedaży biletów, najmu domków czy miejsc na polu namiotowym był to jeden z najlepszych sezonów wakacyjnych na Campingu nr 134.

czytaj więcej

Test Coopera - 3 października Stadion Centralny

Miejski Ośrodek Rekreacji i Wypoczynku zaprasza do wzięcia udziału w próbie wytrzymałościowej na Stadionie Centralnym w dniu 3 października (sobota).

czytaj więcej

Kajakiem dookoła Rudnika 19 września 2020

Miejski Ośrodek Rekreacji i Wypoczynku serdecznie zaprasza do udziału w ostatniej w tym roku imprezie „Kajakiem dookoła Rudnika” w dniu 19 września 2020 (sobota).

czytaj więcej

Przeprowadzka żaby

Figurka żaby pochodząca z fontanny znajdującej się w latach 1933 – 1962 przy ul. Dworcowej zostanie przeniesiona z Ogrodu Botanicznego do Parku Miejskiego – informują Towarzystwo Upiększania Miasta „Klimek” oraz Miejski Ośrodek Rekreacji i Wypoczynku.

czytaj więcej

Zielona Szkoła na Jeziorem Rudnickim

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą „Zielonej Szkoły nad Jeziorem Rudnickim”. Proponujemy atrakcyjną bazę noclegową położoną w domkach letniskowych w lesie nad Jeziorem Rudnickim z bezpośrednim dostępem do plaży. Cicha i spokojna okolica, w otoczeniu natury to miejsce idealne do nauki, zabawy i integracji na świeżym powietrzu dla grup szkolnych i zorganizowanych.

czytaj więcej

Kajakiem dookoła Rudnika 16 sierpnia 2020

Miejski Ośrodek Rekreacji i Wypoczynku serdecznie zaprasza do udziału w imprezie „Kajakiem dookoła Rudnika” w dniu 16 sierpnia 2020 (niedziela).

czytaj więcej