Informacjaturystyczna
PatyczakiNordic Walking
KorsarzRestauracja
CampingRudnik

Podsumowanie sezonu wakacyjnego przez MORiW 2021

Podsumowano sezon letni w obiektach noclegowych prowadzonych przez Miejski Ośrodek Rekreacji i Wypoczynku – w Marinie Grudziądz, na Campingu nr 134 nad Jeziorem Rudnickim, a także ruch turystyczny w Informacji Turystycznej w Grudziądzu

czytaj więcej

Weekend Bronka Malinowskiego 25-27 września

Prezydent Grudziądza wraz z Marszałkiem Województwa Kujawsko-Pomorskiego serdecznie zapraszają na wydarzenia sportowe i kulturalne związane z obchodami Roku Bronisława Malinowskiego, które odbędą się w dniach 25-27 września 2021 roku.

czytaj więcej

Rajd rowerowy “Pamięci Bronisława Malinowskiego” 26 września 2021

Rajd rowerowy poświęcony jest pamięci Bronisława Malinowskiego. Z okazji przypadającej na ten rok 70. rocznicy urodzin Olimpijczyka oraz 40. rocznicy tragicznej śmierci udamy się Jego śladami w miejsca z Nim związane. W rajdzie towarzyszyć nam będą bracia Bronka: Robert oraz Piotr Malinowscy!

czytaj więcej

Ruszają rozgrywki Grudziądzkiej Ligi Halowej sezon 2021 z projektu GBO 2021

Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników piłki halowej do kibicowania!

czytaj więcej

Pobiegną o Złotą Ostrogę

W najbliższą sobotę 21 sierpnia o godzinie 09.00 rusza trzecia odsłona Biegu Ułańskiego o Złotą Ostrogę Fundacji Na Rzecz Tradycji Jazdy Polskiej organizowanego przez Miejski Ośrodek Rekreacji i Wypoczynku.

czytaj więcej

Rajd rowerowy "Rowerem po Wiosłach" 1 SIERPNIA 2021

W czasie rajdu zwiedzimy rezerwaty Wiosło Małe i Wiosło Duże, Rynek w Nowem, domy pomennonickie na Nizinie Sartowicko-Nowskiej, przejedziemy mostem wantowym w ciągu DK90.

czytaj więcej

Impreza kajakowa "Kajakiem dookoła Rudnika" 18 lipca 2021

Serdecznie zapraszamy do udziału w kolnej imprezie kajakowej w tym roku!

czytaj więcej

Rajd rowerowy "Dolina rzeki osy" 11 lipca 2021

Przed nami kolejny rajd rowerowy, tym razem "Szlakiem rzeki Osy"!

czytaj więcej

Strzeżone kąpielisko na plaży w Tarpnie

Ratownicy wracają nad Tarpno Miejski Ośrodek Rekreacji i Wypoczynku informuje, że od najbliższego piątku, 2 lipca, funkcjonować będzie strzeżone kąpielisko na plaży w Tarpnie. Ratownicy pracować będą codziennie od 10.00 do 20.00.

czytaj więcej

3. BIEG UŁAŃSKI PO ZŁOTĄ OSTROGĘ CENTRUM WYSZKOLENIA KAWALERII

21 sierpnia odbędzie się 3. Bieg po Złotą Ostrogę Centrum Wyszkolenia Kawalerii, organizowany przez MORiW Grudziądz oraz Fundacji na Rzecz Tradycji Jazdy Polskiej w ramach XXXII Zjazdu Kawalerzystów.

czytaj więcej