Informacjaturystyczna
PatyczakiNordic Walking
KorsarzRestauracja
CampingRudnik

Eskapada. Poznaj swój region z przewodnikiem 23-24 kwietnia 2022

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnej edycji akcji "Eskapada. Poznaj swój region z przewodnikiem", która odbędzie się 23-24 kwietnia! Miejski Ośrodek Rekreacji i Wypoczynku przygotował trzy na co dzień niedostępne do zwiedzania miejsca w Grudziądzu.

czytaj więcej

Rajd rowerowy “Do Powiatu Świeckiego” 24 kwietnia 2022

Rajd rowerowy “Do Powiatu Świeckiego” Informacje praktyczne: Podczas rajdu “Do Powiatu Świeckiego” uczestnicy zobaczą m.in. krajobrazy mennonickie, XIX-wieczne koszary wojskowe poligonu Twierdzy Grudziądz, Miejsce Pamięci Narodowej w Mniszku oraz Klasztor Werbistów w Górnej Grupie.

czytaj więcej

Klub Podróżników z Adamem Mikulskim

W piątek 8 kwietnia tradycyjnie o godzinie 18.00 serdecznie zapraszamy na kolejne spotkanie Klubu Podróżników. O swojej podróży do Nepalu opowie Pan Adam Mikulski.

czytaj więcej

Klub Podrózników z Waldemarem Jabłońskim

Po dłuższej przerwie spowodowanej pandemią ponownie możemy zaprosić Państwa na spotkanie z podróżnikami w ramach Klubu Podróżnika „Światowid” do Mariny Grudziądz. Spotkania z grudziądzkimi i nie tylko obieżyświatami na stałe wpisały się w nasz kalendarz imprez i zawsze cieszyły się dużym zainteresowaniem. Na pierwszy w tym roku Klub Podróżników został zaproszony pan Waldemar Jabłoński, który wielokrotnie był naszym i Państwa gościem.

czytaj więcej

Bieg Kobiet 2022

6 marca w Parku Miejskim odbył się Bieg Kobiet. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tego wydarzenia.

czytaj więcej

MIEJSKIE RAJDY ROWEROWE W 2022 ROKU

Kalendarz miejskich rajdów rowerowych zaplanowanych na 2022 rok

czytaj więcej

Podsumowanie ferii zimowych z MORiW

Serdecznie dziękujemy, że tak chętnie braliście udział w imprezach zaproponowanych w czasie ferii zimowych przez Miejski Ośrodek Rekreacji i Wypoczynku w Grudziądzu.

czytaj więcej

Ferie zimowe w Grudziądzu 16.01 - 30.01.2022

Miejski Ośrodek rekreacji i Wypoczynku w Grudziądzu serdecznie zaprasza do udziału w imprezach proponowanych na okres zimowych ferii.

czytaj więcej

Ruszyło lodowisko w Parku Miejskim!

Po sezonie 2020/21, gdy sztuczne lodowisko w Grudziądzu nie zostało uruchomione z powodu pandemii koronawirusa, tegoroczna inauguracja tym bardziej jest wyczekiwana.

czytaj więcej

Tatarak czyli Andrzej Wajda w Grudziądzu

Na Skwerze Andrzeja Wajdy powstała nowa wystawa plenerowa „Tatarak czyli Andrzej Wajda w Grudziądzu”. Wystawa prezentuje zbiór unikatowych szkiców i rysunków, które artysta tworzył w Grudziądzu podczas pracy przy filmie Tatarak.

czytaj więcej