Informacjaturystyczna
PatyczakiNordic Walking
KorsarzRestauracja
CampingRudnik

 

Zielona Szkoła (szczególnie w czasie pandemii) to chętnie wybierana forma wycieczki klasowej, która zapewnia uczniom ciekawe zajęcia, ale jest także dobrym pomysłem na spędzenie czasu wolnego.

 

Camping zajmuje kilkunastohektarowy obszar położony w lesie nad Jeziorem Rudnickim Wielkim, z bezpośrednim dostępem do plaży,  z wypożyczalnią sprzętu pływającego (kajaki, łodzie wiosłowe, rowery wodne).  Do dyspozycji naszych Gości oddajemy dużo wolnej przestrzeni, dzięki temu, że nasze domki leżą w znacznej odległości od siebie, gwarantuje to nieskrępowany i bezpieczny wypoczynek.

 

Camping oferuje dwa rodzaje domków: 6 - osobowe Mikołajki (8 sztuk) oraz 4 – osobowe EURO (23 sztuki) na łącznie 132 gości. Przy plaży działa restauracja, gdzie jest możliwość zamawiania codziennie świeżo przygotowywanych posiłków (śniadań, obiadów i kolacji). 

 

W przeciwieństwie do dużych domów wczasowych czy hoteli, na naszym Campingu istnieją bardzo dobre warunki wypoczynku z zachowaniem zasad bezpieczeństwa. Nasz obiekt spełnił wymogi i wytyczne Polskiej Organizacji Turystycznej i tym samym otrzymaliśmy certyfikat "Obiekt Bezpieczny Higienicznie".

 

Szczegółowy cennik i wszelkie informacje: http://moriw.pl/obiekty-rekreacyjne/camping#cennik

Grupy szkolne i zorganizowane zapraszamy serdecznie do kontaktu oraz składania zapytań.

 

 

Atrakcje dodatkowe na terenie ośrodka:

  •         wypożyczalnia rowerów, sprzętu wodnego i leżaków,
  •          możliwość przygotowania ogniska, grille,
  •          boisko do piłki siatkowej, stoły do ping-ponga, stoły do gry w szachy i warcaby,
  •          możliwość wykorzystania świetlicy na zajęcia grupowe i wspólne posiłki,
  •           w lesie otaczającym ośrodek wiele tras rowerowych, spacerowych, biegowych,

 

Rezerwacja:

Rezerwacja telefoniczna: 56 46 225 81

Po dokonaniu rezerwacji należy uiścić zaliczkę w wysokości 30% ceny całego pobytu przelewem na nr konta: 67 1020 5040 0000 6902 0116 4748.

powrót do listy