Informacjaturystyczna
PatyczakiNordic Walking
KorsarzRestauracja
CampingRudnik

Mamy wielką przyjemność przedstawić Wam premierę unikatowej i ekologicznej kolekcji kosmetyków „Różanka”. Inspiracją do stworzenia tego unikalnego zestawu produktów jest Ogród Róż – najcenniejszy skarb, chluba i ozdoba grudziądzkiego Parku Miejskiego. Pamiątki nawiązując do tradycji historycznych „Różanki” z pewnością będą przedłużeniem doznań i wspomnień z tego wyjątkowego miejsca.


Lista produktów z różanej kolekcji:
Mydło glicerynowe „Róża” w kształcie i o zapachu kwiatu róży. https://itgrudziadz.pl/produkt/mydlo-glicerynowe-roza-w-ksztalcie-i-o-zapachu-kwiatu-rozy/
Naturalne mydło różane. https://itgrudziadz.pl/produkt/naturalne-mydlo-rozane-ogrod-roz/
Świeca Różanka. https://itgrudziadz.pl/produkt/swieca-rozanka/
Sól kąpielowa Różanka. https://itgrudziadz.pl/produkt/sol-kapielowa-rozanka/
Tabliczka zapachowa Ogród Róż. https://itgrudziadz.pl/produkt/tabliczki-zapachowe-ogrod-roz/
Torba bawełniana Różanka. https://itgrudziadz.pl/produkt/torba-bawelniana-rozanka/


Produkty z różanej kolekcji do nabycia w Miejskim Punkcie Informacji Turystycznej, w Marinie Grudziądz i w Punkcie Informacji CH ALFA, a także wysyłkowo w sklepie internetowym Informacji Turystycznej.


Nasze produkty przygotowujemy we współpracy z Bydgoską Wytwórnią Mydła, która zadbała o najwyższą jakość składników, dostarczając przy tym niepowtarzalnego różanego zapachu.
Projekt graficzny całej linii produktowej przygotowała utalentowana Roksana Orfin-Grabowska– właścicielka marki Botaniki, którą stworzyła z miłości do roślin i poszukiwania piękna w naturze.


Zapraszamy do zakupów! Już dziś przenieście niepowtarzalny aromat królowej kwiatów z Parku Miejskiego do swoich domów.

powrót do listy