Informacjaturystyczna
PatyczakiNordic Walking
KorsarzRestauracja
CampingRudnik

Camping nr 134*** - bezpieczne wakacje 2020

Ostatnie miesiące zmieniły wiele aspektów naszego życia. Jednym z nich jest także wypoczynek. Wszystkim, którzy chcą odpocząć bezpiecznie, proponujemy nasze komfortowe domki campingowe, rozrzucone w lesie nad Jeziorem Rudnickim, kilka kilometrów od centrum Grudziądza.

ul. Zaleśna 1, 86-300 Grudziądz
tel. (+48) 56 46 225 81
www.moriw.pl; rudnik@moriw.grudziadz.pl


Atrakcyjne położenie

Mając na uwadze konieczność zachowania szczególnych środków ostrożności na terenie Campingu nr 134 opracowaliśmy rozwiązania umożliwiające bezpieczne spędzenie urlopu
w naszym ośrodku w nadchodzącym sezonie wakacyjnym.
W przeciwieństwie do dużych domów wczasowych czy hoteli, na naszym Campingu istnieją bardzo dobre warunki wypoczynku z zachowaniem zasad bezpieczeństwa.
Dzięki spokojnej okolicy, każda osoba czy rodzina szukająca wymarzonego odpoczynku, odnajdzie u nas spokój, co pozwoli skutecznie naładować akumulatory przed powrotem
do codziennych obowiązków. 
Camping zajmuje kilkunastohektarowy obszar położony w lesie nad Jeziorem Rudnickim Wielkim, z bezpośrednim dostępem do strzeżonej plaży (bezpłatnej dla Gości campingu) z wypożyczalnią sprzętu pływającego (kajaki, łodzie wiosłowe, rowery wodne).  Do dyspozycji naszych Gości oddajemy dużo wolnej przestrzeni, dzięki temu, że nasze domki leżą w znacznej odległości od siebie, gwarantuje to nieskrępowany i bezpieczny wypoczynek.

Camping oferuje dwa rodzaje domków: 6 - osobowe Mikołajki (8 sztuk) oraz 4 – osobowe EURO (23 sztuki) na łącznie 132 gości oraz duże, położone na zalesionym terenie pole namiotowo – caravaningowe.
Przy plaży działa restauracja, gdzie jest możliwość zamawiania codziennie świeżo przygotowywanych posiłków (śniadań, obiadów i kolacji, są także lody, desery, kawa).

Rodzaje domków

Domek Mikołajki – przeznaczony dla 4 - 6 osób, składający się z obszernego salonu (TV, kanapa dla 2 osób, stół, krzesła), dwóch sypialni (w jednej dwa pojedyncze łóżka, w drugiej łóżko małżeńskie), kuchni (lodówka, kuchenka elektryczna 2-palnikowa, czajnik elektryczny) oraz łazienki (WC, prysznic).
Domek EURO – przeznaczony dla 4 osób, składający się z salonu z łóżkiem 2-osobowym, stołem i krzesłami oraz aneksem kuchennym (lodówka, płyta indukcyjna, czajnik, 2 garnki), sypialnią z dwoma pojedynczymi łóżkami oraz łazienki z WC i prysznicem.
Domki usytuowane są od siebie w dużej odległości, a każdy domek posiada zadaszony taras. 
Wyposażenie domków
Wszystkie domki wyposażone są w telewizory oraz naczynia (kubki, talerze i sztućce - komplet dla 4 osób).
Camping oraz plaża objęte są bezpłatnym WiFi.
Pomiędzy domkami znajdują się miejsca postojowe dla samochodów, plac zabaw dla dzieci oraz murowane grille.

Pole namiotowo-caravaningowe

Pole namiotowo - caravaningowe położone jest na rozległym zalesionym i ogrodzonym terenie. Wydzielono stanowiska z bezpośrednim dostępem do prądu oraz TV satelitarnej.
Na polu wybudowano zlewnię do biotoalet.

Dobre Praktyki Bezpieczeństwa

Z uwagi na panującą pandemię, w trosce o bezpieczeństwo Państwa oraz Pracowników wprowadziliśmy dodatkowe Dobre Praktyki Bezpieczeństwa i środki ostrożności:
• minimalizujemy kontakty międzyludzkie, domki są położone daleko od siebie,
• obowiązkowe jest utrzymanie właściwego odstępu między pracownikiem recepcji i obsługi a Gośćmi, minimum 2m;
• w domku typu Euro mogą być zameldowane maksymalnie 4 osoby, a w domku typu Mikołajki maksymalnie 6 osób (maksymalnie 2 osoby na każdy pokój);
• preferowana bezgotówkowa forma płatności;
• po każdym pobycie gości domki są dezynfekowane i ozonowane,
• osoby u których występują objawy sugerujące zakażenie koronawirusem nie zostaną zakwaterowane.
• w recepcji ośrodka może jednocześnie przebywać 1 osoba;
• obowiązuje bezwzględny zakaz przebywania w obiekcie osób niezameldowanych;

Atrakcje dodatkowe

- Wypożyczalnia kijków do nordic walking, rowerów, sprzętu wodnego, leżaków,
- Klub Malucha (zajęcia z animatorem dla dzieci),
- Szkółka Pływania "Rekin" (nauka pływania, doskonalenie technik, zdawanie egzaminów
na uprawnienia pływackie),
- zajęcia fitness na plaży,
- usługi Wakacyjnego Punktu Informacji Turystycznej,
- w lesie otaczającym ośrodek wiele tras rowerowych, spacerowych, biegowych,
- na jeziorze możliwość uprawiania sportów wodnych (z wykluczeniem pojazdów silnikowych), oraz raj dla wędkarzy, pomost i skocznia dla odważnych,
- w ośrodku działa letni posterunek Policji.

Rezerwacja

Rezerwacja telefoniczna: 56 46 225 81
Po dokonaniu rezerwacji należy uiścić zaliczkę w wysokości 30% ceny całego pobytu przelewem na nr konta: 67 1020 5040 0000 6902 0116 4748.
Jeżeli za pobyt ma być wystawiona FAKTURA proszę powiadomić o tym fakcie w momencie rezerwacji domku i wpłacania zaliczki.

 

Uwaga!

W przypadku rezygnacji z pobytu możliwy jest zwrot zaliczki w terminie do 7 dni przed uzgodnionym terminem rozpoczęcia pobytu.

Zapraszamy do Rudnika na idealne wakacje 2020!

powrót do listy