Informacjaturystyczna
Akademiabiegania
PatyczakiNordic Walking
MedsarSystem
KorsarzRestauracja
Rudnikw budowie
CampingRudnik

Grant od Coca - Coli na Bieg Trzech Plaż

W piątek 27 listopada w Warszawie, w siedzibie Polskiego Komitetu Olimpijskiego, odbył się III Ogólnopolski Kongres Animatorów Sportu, podczas którego wręczano granty na rozwój przedsięwzięć sportowych. Jedną z nagród wywalczyła Izabela Piwowarska, dyrektor Miejskiego Ośrodka Rekreacji i Wypoczynku w Grudziądzu.

czytaj więcej

Paryż - Klub Podróżników z ks. Tomaszem Trzebiatowskim

Paryż - miasto miłości, piękna i wspaniałych zabytków. Tygiel wielu kultur, doświadczone ekstremizmem. Jaki właściwie jest Paryż? O stolicy Francji opowie ks. Tomasz Zmuda Trzebiatowski.

czytaj więcej

Baseny w Tarpnie wyremontowane

Zakończył się kolejny etap modernizacji basenów odkrytych MORiW. Koszt modernizacji niecki o wymiarach 60 x 35 m to 1.009.000 zł.

czytaj więcej

Klub Podróżników z Markiem Mieczkowskim: rowerem wzdłuż Wisły

Zapraszamy na Klub Podróżników z Markiem Mieczkowskim - pasjonatem-rowerzystą, podróżującym właśnie jednośladem. W tym roku pokonał ponad 1.500 km od źródeł Wisły na Baraniej Górze do jej ujścia w Mikoszewie.

czytaj więcej

Fitness w Marinie

Od 1 października MORiW zaprasza na zajęcia fitness na grudziądzkiej Marinie. Odbywać się one będą od poniedziałku do piątku od godz. 17.00 do 17.45 i od 18.00 do 18.45.

czytaj więcej

Rajd rowerowy szlakiem elektrowni Hoffmanna

Zapraszamy na rajd rowerowy szlakiem grudziądzkiego inżyniera Alfonsa Hoffmanna, budowniczego elektrowni wodnych w Gródku i Żurze.

czytaj więcej

10 lat miejskich rajdów rowerowych - rajd urodzinowy

Zapraszamy na jubileuszowy rajd rowerowy z okazji 10. rocznicy miejskich rajdów rowerowych. Trasa rajdu taka sama jak 10 lat temu na pierwszym rajdzie - spokojna, krótka - bo niespełna 30-kilometrowa, po płaskim terenie obfitującym w zabytki osadnictwa holenderskiego.

czytaj więcej

Rusza kurs na patent żeglarza jachtowego

Zapraszamy do udziału w kursie na patent żeglarza jachtowego w Marinie Grudziądz. Kurs rusza 16 sierpnia 2015.

czytaj więcej

Lato z MORiW okiem Piotra Bilskiego

Kino letnie i koncert szantowy w Marinie Grudziądz oraz plaża miejska i szkółka pływania w Jeziorze Rudnickim w obiektywie Piotra Bilskiego.

czytaj więcej

Bańkowy dzień dla dziecka w Marinie

Młodsze i starsze dzieci oraz dorosłych, w których drzemie duch dobrej zabawy 25 lipca zapraszamy na dzień z bańkami w Marinie Grudziądz.

czytaj więcej