Informacjaturystyczna
Akademiabiegania
PatyczakiNordic Walking
MedsarSystem
KorsarzRestauracja
Rudnikw budowie
CampingRudnik

Liga Nike Playarena w Grudziądzu

Od 7 grudnia 2014 roku na terenie Grudziądza funkcjonują rozgrywki Ligi Nike Playarena. W te darmowe rozgrywki piłkarskie zaangażowało się już ponad 300 osób z Grudziądza i okolic do regularnego grania w piłkę nożną. Dla większej czesci mieszkańców liga jest ta anonimowa.

czytaj więcej

Ferie 2016 z MORiWem

Zajęcia na lodowisku, wyjazdy na basen, warsztaty fotograficzne, warsztaty kulinarne, na których dzieci z dziadkami będą piekły muffinki, warsztaty origami oraz wakacje z koszykówką - to propozycje MORiW na "Białe wakacje". Zapraszamy do udziału!

czytaj więcej

Klub Podróżników: bursztynowy szlak na rowerze

Piotr Wiśniewski z synem Szymonem przemierzyli w 2015 roku bursztynowy szlak z Włoch do Polski. O swoich wrażeniach, miejscach i napotkanych przygodach opowiedzą na Klubie Podróżników 15 stycznia 2016 o godz. 18.00 w Marinie Grudziądz.

czytaj więcej

Podsumowanie imprez MORiW w 2015 roku

W roku 2015 MORiW zorganizował ponad 60 imprez, w których udział wzięło ponad 10.000 uczestników.

czytaj więcej

Wesołych świąt!

Zdrowych, pogodnych świąt Bożego Narodzenia oraz wyjątkowo aktywnego Nowego 2016 Roku życzą dyrekcja oraz pracownicy Miejskiego Ośrodka Rekreacji i Wypoczynku.

czytaj więcej

Lodowisko w Parku czynne od 5 grudnia

Serdecznie zapraszamy na lodowisko w Parku Miejskim. Sezon łyżwiarski rusza 5 grudnia. Nowością na lodowisku w soboty i niedziele od 10.00 do 10.45 jest godzina wyłącznie dla dzieci do lat 12 i ich opiekunowie.

czytaj więcej

Grant od Coca - Coli na Bieg Trzech Plaż

W piątek 27 listopada w Warszawie, w siedzibie Polskiego Komitetu Olimpijskiego, odbył się III Ogólnopolski Kongres Animatorów Sportu, podczas którego wręczano granty na rozwój przedsięwzięć sportowych. Jedną z nagród wywalczyła Izabela Piwowarska, dyrektor Miejskiego Ośrodka Rekreacji i Wypoczynku w Grudziądzu.

czytaj więcej

Paryż - Klub Podróżników z ks. Tomaszem Trzebiatowskim

Paryż - miasto miłości, piękna i wspaniałych zabytków. Tygiel wielu kultur, doświadczone ekstremizmem. Jaki właściwie jest Paryż? O stolicy Francji opowie ks. Tomasz Zmuda Trzebiatowski.

czytaj więcej

Baseny w Tarpnie wyremontowane

Zakończył się kolejny etap modernizacji basenów odkrytych MORiW. Koszt modernizacji niecki o wymiarach 60 x 35 m to 1.009.000 zł.

czytaj więcej

Klub Podróżników z Markiem Mieczkowskim: rowerem wzdłuż Wisły

Zapraszamy na Klub Podróżników z Markiem Mieczkowskim - pasjonatem-rowerzystą, podróżującym właśnie jednośladem. W tym roku pokonał ponad 1.500 km od źródeł Wisły na Baraniej Górze do jej ujścia w Mikoszewie.

czytaj więcej