Informacjaturystyczna
Akademiabiegania
PatyczakiNordic Walking
MedsarSystem
KorsarzRestauracja
Rudnikw budowie
CampingRudnik

Indonezja a nawet.. - klub podróżników z Arunem

W Jakarcie miało być piętnaście milionów ludzi, a było dwadzieścia. Miało być dużo ryb – były tylko jedne, zębate Lele. Miały być fajne dziewczyny – były, ale w kaskach na głowach.

czytaj więcej

Rajd rowerowy "Panna w kryształowej trumnie"

Czas na kolejny miejski rajd rowerowy. Tym razem 26 sierpnia 2018 roku wybierzemy się na południe, do Mgowa, w którym znajduje się klasycystyczny pałac Działowskich herbu Prawdzic oraz kaplica św. Barbary, która według legendy kryje w kryptach kryształową trumnę jednej z dziedziczek mgowskich.

czytaj więcej

Spływ kajakowy dookoła Jeziora Rudnickiego 11 sierpnia

Zapraszamy na spływ kajakowy dookoła Jeziora Rudnickiego 11 sierpnia 2018 roku.

czytaj więcej

Bieg 3 Plaż

W sobotę 23 czerwca po raz siódmy powitamy grudziądzkie lato imprezą biegową. Na listach startowych Biegu Trzech Plaż jest 800 osób dorosłych i 400 dzieci.

czytaj więcej

Aktywne lato w Rudniku

Zapraszamy do udziału w zajęciach fizycznych z instruktorami, które organizujemy przez całe lato na plaży miejskiej w Rudniku.

czytaj więcej

Półmaraton Bronka już po raz szósty

Już po raz szósty grudziądzka majówka upłynie pod znakiem dużej imprezy sportowej. Kolejny Półmaraton Grudziądz Rulewo Śladami Bronka Malinowskiego już 3 maja. Organizatorzy MORiW, Akademia Biegania i maratończyk Mariusz Giżyński zapraszają aż na dwa dni sportowych i okołosportowych atrakcji. W tym roku bieg nawiązuje do złotej ery polskiej lekkoatletyki – lat 70 – tych.

czytaj więcej

Zmiana zasad wypożyczania sprzętu pływającego

Informujemy, że od 28 kwietnia 2018 roku zmieniają się zasady wypożyczania sprzętu pływającego na Plaży Miejskiej nad Jeziorem Rudnickim.

czytaj więcej

Propozycje rekreacji w obiektach MORiW

Wiosna zawitała do Grudziądza na dobre, a świetna pogoda sprzyja rekreacji. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami w Marinie i w Parku Miejskim.

czytaj więcej

Rajd rowerowy dla Ziemi

W Dniu Ziemi, czyli 22 kwietnia zapraszamy Was na rajd rowerowy do oczyszczalni ścieków w Nowej Wsi i wysypiska śmieci w Zakurzewie.

czytaj więcej

Stacja Berlin. Klub Podróżników z Maciejem Wiśniewskim

Gościem kwietniowego Klubu Podróżników będzie Maciej Wiśniewski - grudziądzki przewodnik i wielki fan komunikacji szynowej.

czytaj więcej