Informacjaturystyczna
Akademiabiegania
PatyczakiNordic Walking
MedsarSystem
KorsarzRestauracja
Rudnikw budowie
CampingRudnik

Ostatnie wolne miejsca - Hala sportowa

Informujemy, że w harmonogramie wykorzystania hali sportowej przy ulicy Sienkiewicza 22 pozostały jeszcze dwa wolne miejsca do wynajęcia,

czytaj więcej

Domki handlowe do wynajęcia w Sylwestra

MORiW zaprasza do udziału w przetargu na wynajem domków handlowych podczas zabawy sylwestrowej w Marinie Grudziądz.

czytaj więcej

Pracownik MORiW odznaczony

Pani Elżbieta Fabiszewska, pracownik MORiW, została wyróżniona Odznaką Honorową "Zasłużony dla Turystyki", przyznawaną przez ministra sportu i turystyki.

czytaj więcej

Warsztaty dekupażu w #ROOMie

Przygotowaliśmy dla Was warsztaty nadawania przedmiotom, najczęściej pozornie bezużytecznym, nowego, piękniejszego życia.

czytaj więcej

Biegaj z Prezydentem Grudziądza 19.10.2014

Za nami aktywna niedziela z Prezydentem Grudziądza Panem Robertem Malinowskim. W wydarzeniu wzięło udział ponad sto osób. Poniżej kilka zdjęć.

czytaj więcej

Zapowiedź - Biegaj z Prezydentem Grudziądza 19.10.2014

Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników biegania na kolejną edycję "Biegaj z Prezydentem". Bieg z Panem Robertem Malinowskim odbędzie się w niedzielę 19 października. Start o godzinie 11.00 z Plaży Miejskiej nad jeziorem Rudnickim.

czytaj więcej

Nagrody dla MORiW i IT

Grudziądzki samorząd otrzymał dwa wyróżnienia w dziedzinie turystyki „Odkrywca 2014” oraz certyfikat jakości dla Informacji Turystycznej. Nagrody wręczono podczas gali zorganizowanej przez Urząd Marszałkowski z okazji Światowych Dni Turystyki.

czytaj więcej

Warsztaty pierogarskie z Krystyną Chełmowską

Ty też możesz ulepić pieroga! MORiW zaprasza na praktyczne warsztaty pierogarskie, na których będzie można przyswoić tajniki wyrobu ciasta oraz farszu według tradycyjnych staropolskich receptur.

czytaj więcej

Rajd rowerowy JESIEŃ W BORACH

Zapraszamy do udziału w rajdzie rowerowym JESIEŃ W BORACH TUCHOLSKICH. To rajd "wyjazdowy", czyli zaczynamy poza Grudziądzem i wracamy do naszego miasta rowerami.

czytaj więcej

Fotogaleria - Otwarcie Mariny Grudziądz

czytaj więcej