Informacjaturystyczna
Akademiabiegania
PatyczakiNordic Walking
MedsarSystem
KorsarzRestauracja
Rudnikw budowie
CampingRudnik

Rumunia: Klub Podróżników z Mariuszem Nasieniewskim

Relacja grudziądzkiego fotografa Mariusza Nasieniewskiego z blisko dwutygodniowej wyprawy do historycznej krainy w Rumunii - Transylwanii.

czytaj więcej

Nagrody dla grudziądzkich biegów

Aż trzy biegi organizowane w Grudziądzu przez MORiW i Akademię Biegania zostały wyróżnione podczas Bydgoskiej Gali Imprez Biegowych.

czytaj więcej

Rusza kurs na patent żeglarski

Rozpoczynamy nabór na wiosenny kurs żeglarski. Gwarantujemy zdobycie uprawnień jeszcze przed wakacjami.

czytaj więcej

Liga Nike Playarena w Grudziądzu

Od 7 grudnia 2014 roku na terenie Grudziądza funkcjonują rozgrywki Ligi Nike Playarena. W te darmowe rozgrywki piłkarskie zaangażowało się już ponad 300 osób z Grudziądza i okolic do regularnego grania w piłkę nożną. Dla większej czesci mieszkańców liga jest ta anonimowa.

czytaj więcej

Ferie 2016 z MORiWem

Zajęcia na lodowisku, wyjazdy na basen, warsztaty fotograficzne, warsztaty kulinarne, na których dzieci z dziadkami będą piekły muffinki, warsztaty origami oraz wakacje z koszykówką - to propozycje MORiW na "Białe wakacje". Zapraszamy do udziału!

czytaj więcej

Klub Podróżników: bursztynowy szlak na rowerze

Piotr Wiśniewski z synem Szymonem przemierzyli w 2015 roku bursztynowy szlak z Włoch do Polski. O swoich wrażeniach, miejscach i napotkanych przygodach opowiedzą na Klubie Podróżników 15 stycznia 2016 o godz. 18.00 w Marinie Grudziądz.

czytaj więcej

Podsumowanie imprez MORiW w 2015 roku

W roku 2015 MORiW zorganizował ponad 60 imprez, w których udział wzięło ponad 10.000 uczestników.

czytaj więcej

Wesołych świąt!

Zdrowych, pogodnych świąt Bożego Narodzenia oraz wyjątkowo aktywnego Nowego 2016 Roku życzą dyrekcja oraz pracownicy Miejskiego Ośrodka Rekreacji i Wypoczynku.

czytaj więcej

Lodowisko w Parku czynne od 5 grudnia

Serdecznie zapraszamy na lodowisko w Parku Miejskim. Sezon łyżwiarski rusza 5 grudnia. Nowością na lodowisku w soboty i niedziele od 10.00 do 10.45 jest godzina wyłącznie dla dzieci do lat 12 i ich opiekunowie.

czytaj więcej

Grant od Coca - Coli na Bieg Trzech Plaż

W piątek 27 listopada w Warszawie, w siedzibie Polskiego Komitetu Olimpijskiego, odbył się III Ogólnopolski Kongres Animatorów Sportu, podczas którego wręczano granty na rozwój przedsięwzięć sportowych. Jedną z nagród wywalczyła Izabela Piwowarska, dyrektor Miejskiego Ośrodka Rekreacji i Wypoczynku w Grudziądzu.

czytaj więcej