Informacjaturystyczna
Akademiabiegania
PatyczakiNordic Walking
MedsarSystem
KorsarzRestauracja
Rudnikw budowie
CampingRudnik

Przed startem półmaratonu

Już dziś pierwsi zawodnicy odbierali pakiety startowe na III Półmaraton Śladami Bronka Malinowskiego

czytaj więcej

Fort Wielka Księża Góra otwarty dla zwiedzających

Zespół forteczny Wielkiej Księżej Góry to obiekt unikalny z wielu powodów. Na co dzień jest jednak niedostępny dla zwykłego turysty. Międzynarodowy Dzień Ochrony Zabytków, przypadający dokładnie 18 kwietnia, dzięki uprzejmości właściciela jest doskonałą okazją do bliższego poznania tego niedostępnego fortu.

czytaj więcej

Rajd rowerowy do radzyńskiego zamku

Serdecznie zapraszamy na drugi w tym sezonie rajd rowerowy. 19 kwietnia (niedziela) odwiedzimy zamek krzyżacki w Radzyniu Chełmińskim, oglądając po drodze takie perełki, jak dwory w Maruszy i Dębieńcu.

czytaj więcej

Zacznij biegać!

Idzie wiosna, czas wyjść z domu i zrobić coś dla siebie. Może dołączysz do coraz liczniejszej rzeszy biegających Polaków? Od soboty 11 kwietnia rusza szkółka biegania MORiWu i Akademii Biegania.

czytaj więcej

Rajd rowerowy w poszukiwaniu wiosny

Serdecznie zapraszamy na pierwszy w tym sezonie rajd rowerowy "W poszukiwaniu wiosny". 21 marca (sobota) "na rozgrzewkę" przejedziemy przez podgrudziądzkie miejscowości, m.in. Kobylankę, Piaski, Daszkowo czy Wałdowo Szlacheckie. Trasa liczy 24 km.

czytaj więcej

Azja Centralna motocyklem - Klub Podróżników z Jackiem Mederskim

Tadżykistan, Kirgistan i Kazachstan - górzyste republiki postsowieckie - były celem wyprawy Pana Jacka Mederskiego, który opowie o swojej motocyklowej podróży w piątek, 13 marca podczas Klubu Podróżników.

czytaj więcej

Kurs na patent żeglarza jachtowego

Jak co roku od wielu lat na wiosnę, kiedy lody ustępują z rzek i jezior, a przyroda budzi się do życia, żeglarze rozpoczynają kolejny sezon nawigacyjny i szkoleniowy. Serdecznie zapraszamy osoby, które chcą rozpocząć wielką przygodę z żeglarstwem.

czytaj więcej

Warsztaty modowe z elementami wizażu 21.02.2015 II edycja

W najbliższą sobotę zapraszamy na II edycję warsztatów modowych z elementami wizażu.

czytaj więcej

HIMALAJE DLA KAŻDEGO - Klub Podróżników z Lechem Flaczyńskim

Zapraszamy na kolejne spotkanie Klubu Podróżników "Światowid". Tym razem bohaterem Klubu będzie grudziądzki himalaista i podróżnik Lech Flaczyński.

czytaj więcej

Białe Wakacje 16.02 - 1.03.2015

Serdecznie zapraszamy dzieci oraz młodzież na kolejne Białe Wakacje z MORiW.

czytaj więcej