Informacjaturystyczna
PatyczakiNordic Walking
KorsarzRestauracja
CampingRudnik

Miejski Ośrodek Rekreacji i Wypoczynku w Grudziądzu zatrudni Ratowników WOPR

MORiW zatrudni Ratowników WOPR na plaże miejskie w Rudniku oraz w Tarpnie.

czytaj więcej

Klub Podróżników z Waldemarem Jabłońskim “Ze stolicy Polski do stolicy świata i dalej”.

Zapraszamy 22 marca w środę o godz. 18.00 do Mariny Grudziądz na spotkanie z Waldemarem Jabłoński. Wstęp bezpłatny.

czytaj więcej

Klub Podróżników z Wheel Brothers "Alpy: Austria, Szwajcaria, Włochy z plecakiem na rowerze"

Klub Podróżników z Andrzejem Peplińskim, Radkiem Gawreckim, Tomaszem Steyerem i Karolem Borkowskim "Alpy: Austria, Szwajcaria, Włochy z plecakiem na rowerze".

czytaj więcej

Ferie zimowe z MORIW

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się i wzięcia udziału w imprezach zaproponowanych przez MORIW w czasie ferii zimowych w dniach 27 stycznia - 12 lutego 2023.

czytaj więcej

Klub Podróżników z Marcinem Majchrowskim. Podążając ku gwieździe i półksiężycowi. Pieszo przez góry Turcji.

Serdecznie zapraszamy na kolejne spotkanie w ramach „Klubu Podróżników”, które odbędzie się w piątek 9 grudnia 2022 o godz. 18.00 w Marinie Grudziądz przy ul. Portowej 8. O swojej górskiej wyprawie opowie Marcin Majchrowski.

czytaj więcej

Klub Podróżników z Waldemarem Jabłońskim. Turcja. Kraj na dwóch kontynentach.

Serdecznie zapraszamy na kolejne spotkanie w ramach „Klubu Podróżników”, które odbędzie się w piątek 18 listopada 2022 o godz. 18.00 w Marinie Grudziądz przy ul. Portowej 8. O swojej wyprawie do Turcji opowie pan Waldemar Jabłoński.

czytaj więcej

Klub Podróżników z Malwiną Dobrowolską. W promieniach słońca. Bikepacking przez Hiszpanię i Portugalię.

Serdecznie zapraszamy na kolejne spotkanie w ramach „Klubu Podróżników”, które odbędzie się w piątek 21 października 2022 o godz. 18.00 w Marinie Grudziądz przy ul. Portowej 8. O swojej wyprawie rowerowej po Hiszpanii i Portugalii opowie Malwina Dobrowolska.

czytaj więcej

Impreza kajakowa “Kajakiem dookoła Rudnika” 10 lipca 2022

Miejski Ośrodek Rekreacji i Wypoczynku serdecznie zaprasza do udziału w imprezie „Kajakiem dookoła Rudnika”, która odbędzie się 10 lipca 2022 r. (niedziela). Podczas spływu o długości około 7 km i trwającego 2 godziny przewodnik pokaże najciekawsze miejsca Jeziora Rudnickiego: miejsca lęgowe ptactwa, rzadkie okazy roślin wodnych, najgłębsze miejsce na jeziorze, opowie o zatopionym samolocie Luftwaffe.

czytaj więcej

Bieg 3 Plaż – sobota na biegowo

Już w najbliższą sobotę 25 czerwca wracamy do tradycji sportowego rozpoczęcia wakacji w Rudniku. Po raz dziewiąty odbędzie się Bieg Trzech Plaż i Bieg Trzech Plaż Junior.

czytaj więcej

Rajd rowerowy do Powiatu Grudziądzkiego 3 lipca 2022

Rajd rowerowy do Powiatu Grudziądzkiego Na trasie rajdu zobaczymy m.in. dwór w Maruszy, zabytkowy kościół pw. Świętych Kosmy i Damiana w Okoninie, tereny cukrowni w Mełnie, pałac Bielerów w Mełnie oraz dwór w Annowie.

czytaj więcej