Informacjaturystyczna
PatyczakiNordic Walking
KorsarzRestauracja
CampingRudnik

Tatarak czyli Andrzej Wajda w Grudziądzu

Na Skwerze Andrzeja Wajdy powstała nowa wystawa plenerowa „Tatarak czyli Andrzej Wajda w Grudziądzu”. Wystawa prezentuje zbiór unikatowych szkiców i rysunków, które artysta tworzył w Grudziądzu podczas pracy przy filmie Tatarak.

czytaj więcej

Podsumowanie sezonu wakacyjnego przez MORiW 2021

Podsumowano sezon letni w obiektach noclegowych prowadzonych przez Miejski Ośrodek Rekreacji i Wypoczynku – w Marinie Grudziądz, na Campingu nr 134 nad Jeziorem Rudnickim, a także ruch turystyczny w Informacji Turystycznej w Grudziądzu

czytaj więcej

Weekend Bronka Malinowskiego 25-27 września

Prezydent Grudziądza wraz z Marszałkiem Województwa Kujawsko-Pomorskiego serdecznie zapraszają na wydarzenia sportowe i kulturalne związane z obchodami Roku Bronisława Malinowskiego, które odbędą się w dniach 25-27 września 2021 roku.

czytaj więcej

Rajd rowerowy “Pamięci Bronisława Malinowskiego” 26 września 2021

Rajd rowerowy poświęcony jest pamięci Bronisława Malinowskiego. Z okazji przypadającej na ten rok 70. rocznicy urodzin Olimpijczyka oraz 40. rocznicy tragicznej śmierci udamy się Jego śladami w miejsca z Nim związane. W rajdzie towarzyszyć nam będą bracia Bronka: Robert oraz Piotr Malinowscy!

czytaj więcej

Ruszają rozgrywki Grudziądzkiej Ligi Halowej sezon 2021 z projektu GBO 2021

Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników piłki halowej do kibicowania!

czytaj więcej

Pobiegną o Złotą Ostrogę

W najbliższą sobotę 21 sierpnia o godzinie 09.00 rusza trzecia odsłona Biegu Ułańskiego o Złotą Ostrogę Fundacji Na Rzecz Tradycji Jazdy Polskiej organizowanego przez Miejski Ośrodek Rekreacji i Wypoczynku.

czytaj więcej

Rajd rowerowy "Rowerem po Wiosłach" 1 SIERPNIA 2021

W czasie rajdu zwiedzimy rezerwaty Wiosło Małe i Wiosło Duże, Rynek w Nowem, domy pomennonickie na Nizinie Sartowicko-Nowskiej, przejedziemy mostem wantowym w ciągu DK90.

czytaj więcej

Impreza kajakowa "Kajakiem dookoła Rudnika" 18 lipca 2021

Serdecznie zapraszamy do udziału w kolnej imprezie kajakowej w tym roku!

czytaj więcej

Rajd rowerowy "Dolina rzeki osy" 11 lipca 2021

Przed nami kolejny rajd rowerowy, tym razem "Szlakiem rzeki Osy"!

czytaj więcej

Strzeżone kąpielisko na plaży w Tarpnie

Ratownicy wracają nad Tarpno Miejski Ośrodek Rekreacji i Wypoczynku informuje, że od najbliższego piątku, 2 lipca, funkcjonować będzie strzeżone kąpielisko na plaży w Tarpnie. Ratownicy pracować będą codziennie od 10.00 do 20.00.

czytaj więcej