Informacjaturystyczna
PatyczakiNordic Walking
KorsarzRestauracja
CampingRudnik

Rajd rowerowy "Rowerem po Wiosłach" 1 SIERPNIA 2021

W czasie rajdu zwiedzimy rezerwaty Wiosło Małe i Wiosło Duże, Rynek w Nowem, domy pomennonickie na Nizinie Sartowicko-Nowskiej, przejedziemy mostem wantowym w ciągu DK90.

czytaj więcej

Impreza kajakowa "Kajakiem dookoła Rudnika" 18 lipca 2021

Serdecznie zapraszamy do udziału w kolnej imprezie kajakowej w tym roku!

czytaj więcej

Rajd rowerowy "Dolina rzeki osy" 11 lipca 2021

Przed nami kolejny rajd rowerowy, tym razem "Szlakiem rzeki Osy"!

czytaj więcej

Strzeżone kąpielisko na plaży w Tarpnie

Ratownicy wracają nad Tarpno Miejski Ośrodek Rekreacji i Wypoczynku informuje, że od najbliższego piątku, 2 lipca, funkcjonować będzie strzeżone kąpielisko na plaży w Tarpnie. Ratownicy pracować będą codziennie od 10.00 do 20.00.

czytaj więcej

3. BIEG UŁAŃSKI PO ZŁOTĄ OSTROGĘ CENTRUM WYSZKOLENIA KAWALERII

21 sierpnia odbędzie się 3. Bieg po Złotą Ostrogę Centrum Wyszkolenia Kawalerii, organizowany przez MORiW Grudziądz oraz Fundacji na Rzecz Tradycji Jazdy Polskiej w ramach XXXII Zjazdu Kawalerzystów.

czytaj więcej

Impreza kajakowa “Kajakiem dookoła Rudnika” 27 czerwca 2021

Miejski Ośrodek Rekreacji i Wypoczynku serdecznie zaprasza do udziału w pierwszej w tym roku imprezie „Kajakiem dookoła Rudnika” , która odbędzie się 27 czerwca 2021 r. (niedziela).

czytaj więcej

Rewitalizacja zieleni na Górze Zamkowej - dofinansowanie z WFOŚ

Miejski Ośrodek Rekreacji i Wypoczynku otrzymał dofinansowanie z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska w Toruniu na rewitalizację zieleni na Górze Zamkowej.

czytaj więcej

Rajd rowerowy “Szlakiem aktu lokacyjnego Lipienek – Grudziądz” 20.06.2021

Rajd rowerowy “Szlakiem aktu lokacyjnego Lipienek – Grudziądz” Zamek krzyżacki w Lipienku, na którym w dniu 18 czerwca 1291 roku wielki mistrz zakonu krzyżackiego Meinhard z Querfurtu podpisał akt lokacyjny dla Grudziądza, jest celem drugiego w tym roku miejskiego rajdu rowerowego. Oprócz reliktów zamku na trasie rajdu znajdą się gotyckie kościoły w Chełmży, Lisewie i Błędowie.

czytaj więcej

Spływ kajakowy Wisłą 13.06.2021

Urodziny Grudziądza świętujemy tradycyjnie m.in. poprzez spływ kajakowy Wisłą. W tym roku urodzinowa impreza wodniacka odbędzie się już 13 czerwca 2021.

czytaj więcej

Rajd rowerowy Szlakiem Twierdzy Grudziądz

Serdecznie zapraszamy do udziału w pierwszym rajdzie rowerowym w tym roku! Już w najbliższą niedzielę odbędzie rajd Szlakiem Twierdzy Grudziądz.

czytaj więcej