Informacjaturystyczna
PatyczakiNordic Walking
KorsarzRestauracja
CampingRudnik

Rewitalizacja zieleni w Parku Miejskim

Od maja do końca września br. w Parku Miejskim w Grudziądzu Miejski Ośrodek Rekreacji i Wypoczynku realizował prace związane z projektem pn.„ Rewitalizacja zieleni w obiektach zabytkowych poprzez zmianę sposobu zagospodarowania zabytku, tj. Parku Miejskiego w Grudziądzu między ulicami Hallera, Cegielnianą i Aleją Wigury”

czytaj więcej

Podsumowanie sezonu wakacyjnego przez MORiW na Campingu Rudnik nr 134

Miejski Ośrodek Rekreacji i Wypoczynku podsumował letni sezon na Campingu nr 134 nad Jeziorem Rudnickim. Ostatnie miesiące zmieniły wiele aspektów naszego życia. Jednym z nich jest także wypoczynek. Pomimo pandemii koronowirusa, nałożonych restrykcji i ograniczeń patrząc na statystyki sprzedaży biletów, najmu domków czy miejsc na polu namiotowym był to jeden z najlepszych sezonów wakacyjnych na Campingu nr 134.

czytaj więcej

Test Coopera - 3 października Stadion Centralny

Miejski Ośrodek Rekreacji i Wypoczynku zaprasza do wzięcia udziału w próbie wytrzymałościowej na Stadionie Centralnym w dniu 3 października (sobota).

czytaj więcej

Kajakiem dookoła Rudnika 19 września 2020

Miejski Ośrodek Rekreacji i Wypoczynku serdecznie zaprasza do udziału w ostatniej w tym roku imprezie „Kajakiem dookoła Rudnika” w dniu 19 września 2020 (sobota).

czytaj więcej

Przeprowadzka żaby

Figurka żaby pochodząca z fontanny znajdującej się w latach 1933 – 1962 przy ul. Dworcowej zostanie przeniesiona z Ogrodu Botanicznego do Parku Miejskiego – informują Towarzystwo Upiększania Miasta „Klimek” oraz Miejski Ośrodek Rekreacji i Wypoczynku.

czytaj więcej

Zielona Szkoła na Jeziorem Rudnickim

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą „Zielonej Szkoły nad Jeziorem Rudnickim”. Proponujemy atrakcyjną bazę noclegową położoną w domkach letniskowych w lesie nad Jeziorem Rudnickim z bezpośrednim dostępem do plaży. Cicha i spokojna okolica, w otoczeniu natury to miejsce idealne do nauki, zabawy i integracji na świeżym powietrzu dla grup szkolnych i zorganizowanych.

czytaj więcej

Kajakiem dookoła Rudnika 16 sierpnia 2020

Miejski Ośrodek Rekreacji i Wypoczynku serdecznie zaprasza do udziału w imprezie „Kajakiem dookoła Rudnika” w dniu 16 sierpnia 2020 (niedziela).

czytaj więcej

Wykorzystaj bon turystyczny - zaplanuj wymarzony czas z dziećmi w Grudziądzu!

Zapraszamy do Grudziądza – miejsca, które oferuje Tobie i Twoim bliskim więcej niż możesz się spodziewać! Miejski Ośrodek Rekreacji i Wypoczynku jest podmiotem prowadzącym usługi hotelarskie na terenie Grudziądza, który uprawniony jest do akceptacji bonów turystycznych w prowadzonych przez siebie ośrodkach wypoczynkowych i obiektach noclegowych.

czytaj więcej

Rajd rowerowy MORiW do Radzynia Chełmińskiego w dniu 9.08.2020

Drodzy rowerzyści, zapraszamy Was na kolejny rajd rowerowy, tym razem do Radzynia Chełmińskiego. Uruchomiliśmy już zapisy!

czytaj więcej

Spływ kajakowy Wisłą z Grudziądza do Korzeniewa 2020

Zapraszamy do uczestnictwa w spływie kajakowym Wisłą, który odbędzie się 2 sierpnia 2020 roku (niedziela). Spływ kajakowy w tym roku zaplanowaliśmy na odcinku Grudziądz – Korzeniewo, czyli przepłyniemy około 30 km.

czytaj więcej