Informacjaturystyczna
PatyczakiNordic Walking
KorsarzRestauracja
CampingRudnik

Ferie zimowe w Grudziądzu 16.01 - 30.01.2022

Miejski Ośrodek rekreacji i Wypoczynku w Grudziądzu serdecznie zaprasza do udziału w imprezach proponowanych na okres zimowych ferii.

czytaj więcej

Ruszyło lodowisko w Parku Miejskim!

Po sezonie 2020/21, gdy sztuczne lodowisko w Grudziądzu nie zostało uruchomione z powodu pandemii koronawirusa, tegoroczna inauguracja tym bardziej jest wyczekiwana.

czytaj więcej

Tatarak czyli Andrzej Wajda w Grudziądzu

Na Skwerze Andrzeja Wajdy powstała nowa wystawa plenerowa „Tatarak czyli Andrzej Wajda w Grudziądzu”. Wystawa prezentuje zbiór unikatowych szkiców i rysunków, które artysta tworzył w Grudziądzu podczas pracy przy filmie Tatarak.

czytaj więcej

Podsumowanie sezonu wakacyjnego przez MORiW 2021

Podsumowano sezon letni w obiektach noclegowych prowadzonych przez Miejski Ośrodek Rekreacji i Wypoczynku – w Marinie Grudziądz, na Campingu nr 134 nad Jeziorem Rudnickim, a także ruch turystyczny w Informacji Turystycznej w Grudziądzu

czytaj więcej

Weekend Bronka Malinowskiego 25-27 września

Prezydent Grudziądza wraz z Marszałkiem Województwa Kujawsko-Pomorskiego serdecznie zapraszają na wydarzenia sportowe i kulturalne związane z obchodami Roku Bronisława Malinowskiego, które odbędą się w dniach 25-27 września 2021 roku.

czytaj więcej

Rajd rowerowy “Pamięci Bronisława Malinowskiego” 26 września 2021

Rajd rowerowy poświęcony jest pamięci Bronisława Malinowskiego. Z okazji przypadającej na ten rok 70. rocznicy urodzin Olimpijczyka oraz 40. rocznicy tragicznej śmierci udamy się Jego śladami w miejsca z Nim związane. W rajdzie towarzyszyć nam będą bracia Bronka: Robert oraz Piotr Malinowscy!

czytaj więcej

Ruszają rozgrywki Grudziądzkiej Ligi Halowej sezon 2021 z projektu GBO 2021

Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników piłki halowej do kibicowania!

czytaj więcej

Pobiegną o Złotą Ostrogę

W najbliższą sobotę 21 sierpnia o godzinie 09.00 rusza trzecia odsłona Biegu Ułańskiego o Złotą Ostrogę Fundacji Na Rzecz Tradycji Jazdy Polskiej organizowanego przez Miejski Ośrodek Rekreacji i Wypoczynku.

czytaj więcej

Rajd rowerowy "Rowerem po Wiosłach" 1 SIERPNIA 2021

W czasie rajdu zwiedzimy rezerwaty Wiosło Małe i Wiosło Duże, Rynek w Nowem, domy pomennonickie na Nizinie Sartowicko-Nowskiej, przejedziemy mostem wantowym w ciągu DK90.

czytaj więcej

Impreza kajakowa "Kajakiem dookoła Rudnika" 18 lipca 2021

Serdecznie zapraszamy do udziału w kolnej imprezie kajakowej w tym roku!

czytaj więcej