Informacjaturystyczna
PatyczakiNordic Walking
KorsarzRestauracja
CampingRudnik

W tym roku zapraszamy do wirtualnego biegania. Pokonujemy 5 km trasę w wybranym przez siebie miejscu i terminie pomiędzy 15 do 31 stycznia. Zrzut z aplikacji dokumentujący bieg należy przysłać na adres biuro@polmaratongrudziadz.pl do 7 lutego. Wpisowe w wysokości 30 zł w całości zostanie przeznaczone na WOŚP. Liczba miejsc jest ograniczona do 300 osób. Zapisy na stronie: https://wbtiming.pl/WOSP2021
Dla wszystkich uczestników, dzięki Sztabowi Miejskiemu WOŚP mamy piękne pamiątkowe medale, które odbierać będzie można w Marinie Grudziadz przez cały luty.


Drodzy Biegacze!
Epidemia koronawirusa zabrała nam przez ten rok bardzo wiele. Nie pozwólmy, by odebrała nam też coś bardzo cennego – dar dawania. Przez 7 poprzednich lat grudziądzcy biegacze zebrali na styczniowych biegach ponad 176 tys zł! O tym jak służba zdrowia potrzebuje naszego wsparcia przekonaliśmy się w minionym roku. A jeszcze bardziej o tym, jak bardzo, bardzo w tych ciężkich czasach potrzebujemy solidarności. Zapraszamy do udziału w wirtualnym biegu z nadzieją, że pomimo iż nie możemy się spotkać, dołożymy swoja cegiełkę do zbiórki WOŚP i że za rok spotkamy się ponownie na ścieżkach Lasu Rudnickiego.
Iza Piwowarska (MORiW), Marcin Jędrak (Międzynarodowe Biegi im. B. Malinowskiego)

powrót do listy