Informacjaturystyczna
PatyczakiNordic Walking
KorsarzRestauracja
CampingRudnik

Organizatorzy – Miejski Ośrodek Rekreacji i Wypoczynku oraz Fundacja na Rzecz Tradycji Jazdy Polskiej postanowili skrócić trasę biegu do 5 km. Ze względu na to, że terenowa trasa biegnąca po śladzie Singletracka Wisła jest wymagająca, skrócenie jej do 5 km ma zachęcić więcej osób do spróbowania swoich sił w wyścigu poświęconym kultywowaniu pamięci przedwojennych ułanów.

Start i metę biegu zaplanowano na grudziądzkiej Marinie przy ul. Portowej 8. Trasa wiodła będzie błoniami nadwiślańskimi wzdłuż ul. Brzeźnej, Wiślanej, Kalinkowej, Singletrackiem Wisła na osiedle Strzemięcin i z powrotem do Mariny. Start przewidziano na godzinę 9.00, zaś wręczenie nagród zwycięzcom nastąpi podczas pokazów kawaleryjskich na Błoniach Nadwiślańskich, które zaczynają się o godz. 11.00.


Dystans: 5 km fragmentem trasy Singletracka Wisła.
Data: sobota, 19 sierpnia 2023
Start biegu: 9:00
Lokalizacja: Grudziądz, Marina ul. Portowa 8
Organizatorzy: Miejski Ośrodek Rekreacji i Wypoczynku w Grudziądzu tel. 56 46 256 54
Fundacja Na Rzecz Tradycji Jazdy Polskiej

Opłata startowa i zapisy: 60zł do 15.08.2023 oraz w dniu biegu w przypadku wolnych miejsc (w dniu zawodów płatność tylko gotówką).

Zapisy: https://wbtiming.pl/5BiegUlanski

Nagrody
I miejsca K i M – Trofeum – Złota Ostroga Ułańska ufundowana przez Fundację na Rzecz Tradycji Jazdy Polskiej, oraz statuetka pamiątkowa
II miejsca K i M – statuetka pamiątkowa
III miejsca K i M – statuetka pamiątkowa
Nagrody Zwycięzcom wręczane będą w dniu 19 sierpnia ok godz. 11.30, w przerwie pokazów kawaleryjskicj na Błoniach Nadwiślańskich

Limit 200 osób.
Do zobaczenia!

powrót do listy